Rękawice taktyczne idealne do zadań specjalnych

Rękawice taktyczne pełnią ważną rolę w militariach oraz działaniach survivalowych. Z tego powodu są one projektowane pod kątem wysokiej odporność na warunki atmosferyczne. Wykonane są one często z syntetycznej skóry, która jest odporna na pękanie oraz rozrywanie. Są one zapinane na rzepy, dzięki czemu można je dopasować pod kątem szerokości dłoni. W procesie produkcji stosowana jest także guma termoplastyczna, która chroni przed ślizganiem się dłoni po nierównej powierzchni.

Profesjonalne rękawice odporne na rozerwanie i pękanie

Profesjonalne rękawice do działań taktycznych wyposażone są w panele absorbujące wibracje i uderzenia. Dzięki temu, dłoń jest chroniona przed obtarciami i uderzeniami. Dodatkowo, w miejscu palca wskazującego i kciuka najczęściej znajduje się wzmocniony materiał, który poprawia ogólną przyczepność. Tego typu odzież przydaje się w jednostkach specjalnych, podczas wypraw survivalowych jak i również na rozgrywkach asg. Wśród modeli wyróżnia się rękawiczki w kolorach kamuflażowych. Najczęściej wykorzystywane są odcienie: khaki, moro, czarny i brązowy. Akcesoria te są odporne na rozerwanie i pękanie a także ogólną eksploatację. W idealnym stanie mogą one wytrzymać długie lata.

Akcesoria, które doskonale odprowadzają pot

Dzięki rękawicom taktycznym nie trzeba martwić się o wilgoć dłoni. Świetnie wchłaniają one pot i odprowadzają wilgoć, dzięki czemu ręce nie ślizgają się po powierzchniach. Długością sięgają one tuż za linię nadgarstków, świetnie chronią one tę część przed stłuczeniami. Niektóre z modeli są kompatybilne z ekranami dotykowymi różnego rodzaju sprzętów. Wśród modeli można wyróżnić także rękawice ognioodporne. Warto wiedzieć, że zapewniają one nie tylko świetne właściwości ale i również doskonałą funkcjonalność oraz komfort użytkowania w każdych warunkach.